Loading...

Events

Past events

De VBCN Vereniging Bedrijfscollecties Nederland, heeft Ossip uitgenodigd om het werk ROBIJN op te laten nemen in een openluchttentoonstelling in Boedapest.Alle werken in de tentoonstelling worden op billboards van 100 x 150 cm geprint tezamen met technische informatie van het origineel en een zeer beknopte uitleg van de NOG Collectie.

60 panelen vormen tezamen een tentoonstelling aan het hekwerk van het Hongaars Nationaal Museum, vergelijkbaar met een eerdere tentoonstelling in Warschau.

De tentoonstelling opent op 15 september en loopt t/m eind oktober.

Curator is Barnabas Bencsik {voormaig directeur van het Ludwig Museum Budapest}

 

When: Friday 15 September / Tuesday 31 October

Groepstentoonstelling met 1 werk KROOST  te Amsterdam.

Collectie van Barabara van Ittersum

When: Monday 14 August / Friday 10 November Event website

ANIMAL – MAN – MACHINE

tekenmachines en tekeningen door dieren en mensen
collectie KIJK OP KRABBELS van IGNACE SCHRETLEN (NL)

Martijn Aerts (NL), Bálint Bolygó (HU, leeft en werkt in Londen), Vincent Dams (NL), Zhivago Duncan (US), EDHV (NL), Mass and Individual Moving – Raphaël Opstaele (BE), Harvey Moon (US), Pierre Clément Nivière (FR), Jorrit Paaijmans (NL), Eske Rex (DK), Alexandra Roozen (NL), Patrick Tresset (FR, leeft en werkt in Londen), Stan Wannet (NL) OSSIP (NL)

When: Wednesday 10 May / Friday 10 November Event website

Solo  Exhibition

Francis Boeske Projects

ms.van Riemsdijkweg 41A

1033 RC Amsterdam

When: Sunday 22 January / Saturday 4 March Event website

SOLO EXHIBITION GALERIE RAMAKERS

8 JANUARY TILL 5 FEBRUARY 2017

 

 

When: Sunday 8 January / Sunday 5 February Event website

PAN

Oa OSSIP

 

When: Sunday 20 November / Sunday 27 November Event website

Sunday 13 November at 15h opening ITINERIS MAGNA winterexhibition with:
Markus Hoffman
Oey Tjeng Sit
Willem Buis

Wim Taciturn
OSSIP

When: Sunday 13 November / Sunday 2 April Event website

Beurs voor eigenstijdse kunst

link galerie ramakers

When: Wednesday 5 October / Sunday 9 October Event website

Ladekastproject: Barbara Müller, Cosimo Gritsch, Yvonne van den Herik,
Frank Bezemer, Klaas Vanhee, Dimitri Vangrunderbeek, Ossip,
Nico Parlevliet, Lisette Schumacher

When: Sunday 4 September / Sunday 4 December Event website